Vlastná učebňa

Komunálne vzdelávacie centrum samospráv obchodnej spoločnosti SOTAC, s.r.o., Košice - KVC („Office and Congress centre Košice“) vďaka svojmu umiestnenie v absolútnom centre historickej metropoly Košice, vysokému technickému štandardu, svojej kvalite a úrovni je ideálnym pracovným miestom pre usporadúvanie a realizovanie konzultačných a vzdelávacích aktivít, seminárov a školení. Z týchto  reprezentatívnych priestorov je jedinečný a priamy výhľad na centrum mesta Košice s katedrálou – Dómom svätej Alžbety a pešou zónou.

Kongresové priestory sú vzdialené iba niekoľko minút chôdze od železničnej i autobusovej stanice a priamo pri pešej zóne historického centra mesta; budova je križovatkou severojužného napojenia (Rožňava – Prešov) na hlavnej frekventovanej komunikácii. V okolí sa nachádzajú zastávky mestskej  hromadnej dopravy, a tiež taxislužba. Návštevníkom slúžia početné parkovacie miesta v blízkom okolí na vonkajších parkoviskách či v podzemných garážach.

Kongresové centrum (priestor) je vybavené najmodernejšími technológiami poskytujúcimi komfortné a vysoko efektívne prostredie. Má kapacitu do 50 osôb. Vysoký štandard služieb reprezentujú:
- komfortné a moderné prostredie s oddeleným priestorom kuchynky
- výkonné klimatizované priestory s možnosťou individuálnej regulácie teploty 
- možnosť zatemnenia miestnosti
- vybavenie najmodernejšou video technikou: full HD - dataprojektor a interaktívna rozmerná  tabuľa (2,0 x 1,30 m) s príslušenstvom
- vizualizér s čítačkou dokumentov
- keramická tabuľa s príslušenstvom
- komplexné farebné kopírovacie služby, lepená a hrebeňová väzba
- malá terasa s výhľadom na centrum mesta a rozsiahly vnútorný vestibul 
- štrukturovaná kabeláž s flexibilným riešením internetového pripojenia
- oddelený priestor kuchynky s kompletným vybavením pre základnú obsluhu (catering) -  chladnička, umývačka riadu, ...